TARK KAHJURITÕRJE PROGRAMM (Smart Pest Control Program)

Toiduainete käitleja - tunnustamine - enesekontrollisüsteemi  - enesekontrolliplaan – kahjutitõrjeplaan.  Korrektne ning täpne aruandlus.

TARK KAHJURITÕRJE PROGRAMM ehk Smart Pest Control Program (SPCP) on mugav ning kaasaegne lähenemine kahjuritõrje korraldamisel! Realajas on veebis või pilveteenuses nähtavad. Raportid. Kui soovid rohkem infot võta kindlasti ühendust kasutades kontaktivormi või helista telefonil +372 559 22680

  1. Vaatamine toimub ainult läbi unikaalse turvakoodi sisestamisega.
  2. Lepingupartnerina näete enda tootmisega või ettevõttega seonduvaid tulemusi.
  3. Trendianalüüs kahjurite populatsioonidünaamikaga või esinemisagedusega reaalajas.
  4. Tõrjepunktid
  5. Tõrjepunktide laadimise kuupäevad, kasutatud tõrjevahendid või tõrjepreparaadid, koos järgmise regulaarse külastuspäevaga on NFC skaneerimisel nähtavad Teie nutiseadmes (võtmekoodi alusel).
  6. Skeemid, sinna on asetatud aktiivsed tõrjejaamad, valguspüünised ning monitooringupunktid.
  7. Kahjuritõrjeplaanid.
  8. Lepingud.
  9. Ohutuskaardid ja tõrjemeetmed.
  10. Seirete ning tõrjetööde ajalugu.

Seirepunktid

QR skaneerimisega edastatakse seirepunktides toimuv info tekstitöötluse programmi. Raportile on võimalus lisada foto loetud sihtmärkide kogusega. Seda on mugav auditile või välisauditile esitleda. Esitlused on selged, täpsed ning nende alusel saab juba järgmisi samme ette prognoosida. Aga samas on kõigil soovijatel võimalus jätkata traditsioonilise “vana maailma” kahjuritõrjeprogrammiga, mis on paberkandjal.

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

Scroll to Top