Kasutame kahjuritõrjes ainult tooteid, mis vastavad Euroopa Liidu kvaliteedinormidele. Inimestele ja lemmikloomadele tooted ohtlikud ei ole.  Kuigi kõik tõrjevahendid on kindlasti mürgid ja mürgised, on nende toimeaine kontsentratsioon inimese kehamassi arvestades  minimaalne. Täpsema info annab tõrjespetsialist. Biotsiidide(tõrjeaine) info on märgitud toote ohutuskaardil. Palume täita toimepreparaatide ohutusnõudeid.  

Korteris võib kahjuritõrjele kuluda 25 – 30 minutit. Asutuses või kodumajapidamises mitte rohkem kui 60 – 80 minutit.

Tuleb kohe tellida kahjuritõrje ja seda võimalikult kiiresti helistades numbrile +372 55922680. Kahjurite, aga eriti putukate paljunemisvõime on kiire. Igal edasi lükatud päeval on oluliselt raskendavad mõjud ja kõrvalmõjud kahjurite tõrjumisel.

Kahjuritõrje jaguneb enamasti kaheks alamtõrjeks – geeltõrje ja pihustamistõrje. Geeltõrjete korral võib ruumis viibida. Geel ei lendu ja ei ärrita ülemisi hingamisteid. Pihustamise korral soovitame ruumidest lahkuda – kuni kaheks tunniks. Kõik sõltub sihtputukate liigist ning tõrje preparaadist. Täpsema info annab tõrjeekspert kohapeal.

Desinfektor sõidab väljakutsele esimesel võimalusel, sõltuvalt graafiku tihedusel. Enamasti järgmisel tööpäeval peale tellimuse vormistamist. B2B ehk ärikliendile toimib reageerimine koheselt, kuid mitte hiljem kui 24h möödudes.

Jah saate tõesti kahjuritõrjet ka ise teha. Tõenäoliselt aga võib ise tehes midagi valesti minna. Mõistlik on tellida atesteeritud kahjuritõrje ekspert. Kutseline kahjuritõrje teostaja omab biotsiide mis reeglina on käsimüügil olevatest vahenditest kordades tõhusamad ja turvalisemad.

Kahjuritõrje maksumus algab 35.- eurost. Äriklient küsib alati hinnapakkumise milles sisaldub mõistlik objekti hooldushind koos garantiiga teostatud töödele.

Rattus Norveticus
Scroll to Top