Control Lab OÜ teostab kahjuritõrjeteenuseid kõikjal Eestis. Lisainfo telefonil 55 922 680 või e-postile info@controllab.ee

Teenuste hulka kuuluvad:

Näriliste tõrje, ametiterminiga deratisatsioon (rändrott, kodurott, hiir, põldhiir, mügri )

Putukate tõrje, ametiterminiga desinsektsioon (prussakalised, sipelgad, kirp, herilased, lutikad, mitmesugused liblikalised)

Desinfitseerimine ametiterminiga desinfektsioon – nakkusohtlikud viirused või  patogeensete bakterite ja mikroorganismide tegevuse peatamine .

 Toimespekter on järgmine:

   * bakteritsiidne (hävitab ka  salmonella-  ja listeeriabakterid),

fungitsiidne, viiruseid inaktiveeriv (sh HBV, HIV HCV ümbrisega

viirused). tuberkulotsiidne,

mükobakteritsiidne,

* fungitsiidne,

*polümaviiruse ja rotaviiruse vastane.

Covid tüvel  on edasi levimine desinfektandiga  töödeldud pindadelt

olulisel määral nõrgestatud. Gripiviirus H5N1selle töötluse puhul alkoholile

vastupidavatelt pindadelt edasi ei suuda levida.

Viiakse läbi kvaliteetsete või sertifitseeritud ainete abil, mis takistavad erinevate ohtlike nakkushaiguste (hepatiit, gripp,  salmonelloos, B-viirushepatiit ) levikut.

Salmonelloosi tekitajaks on Salmonella bakter, millel on erinevatel andmetel üle 2500 serotüübi. Kõige sagedamini põhjustab haigestumist serotüüp Salmonella enteritidis

Viiakse läbi kasutades kaasaegseid  insektitsiide, preparaate, mille kasutamisel ei ole vaja lahkuda objektilt desinsektsiooni ajal ega ka pärast seda. Kaasaegne kahjuritõrje tähendab seda, et tootmis- või müügitegevust ei ole tõrjetööde ajaks vaja peatada. Preparaadid ja tõrjevahendid ei ohusta lemmikloomade ning inimeste tervist.